Filtruj po cenie
Dane kontaktowe
QGAST
ul. Kobierzyńska 151
30-382 Kraków

Obsługa klienta
tel: 12 307 24 24
tel. kom. + 48 794 777 150 – czynny całą dobę
e-mail: biuro@qgast.pl

Serwis
tel: 516 162 402
e-mail: serwis@qgast.pl

Każdy, kto kiedykolwiek pracował z piecem konwekcyjno-parowym Convotherm wie, w jaki sposób nasze pionierskie produkty inspirują do lepszego przygotowywania żywności. "Twój posiłek. Nasza misja. "To nasza filozofia zrodzona z naszej pasji i zaangażowania w zapewnianie najlepszego rozwiązania pieca konwekcyjno-parowego, które odpowiada zróżnicowanym potrzebom naszych klientów.

Nowa seria pieców konwekcyjno-parowych Convotherm 4 wprowadza styl w profesjonalną kuchnię komercyjną. Ten piec na pierwszy rzut oka łączy w sobie światowej klasy technologię z przyjaznym dla użytkownika, ergonomicznym i higienicznym wyglądem, a wszystkie modele mają ten sam logiczny i intuicyjny system działania: prawdziwy plus w często gorączkowym życiu codziennym gastronomii. Nasze nowe parowarki wielofunkcyjne obejmują siedem rozmiarów pieców, z których każdy ma sześć różnych opcji modelu. Rezultatem jest połączenie funkcjonalnej wszechstronności i spójnego projektu, który jest rewolucyjny w tej kategorii produktów.

Za każdym konwerem Convotherm kryje się pasja: pasja do doskonałości, kreatywność, praktyczna współpraca - i sprawienie, by nasi klienci odnosili więcej sukcesów każdego dnia.