Urządzenia gastronomiczne od QGAST.PL - Qgast - Kraków - wyposażenie i sprzęt dla gastronomii - 12 307 24 24
24174
page-template-default,page,page-id-24174,theme-stockholm,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,woocommerce-no-js,mega-menu-menu-kategorie-sklep,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.3,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-24001
 

Urządzenia gastronomiczne od QGAST.PL

Firma “QGAST” zajmuje się kompleksowym wyposażeniem restauracji, hoteli, barów, kawiarni, szkół i przedszkoli oraz wiele innych miejsc zbiorowego żywienia w profesjonalne urządzenia gastronomiczne. Załoga doświadczonych ludzi pomoże Państwu dobrać odpowiednie wyposażenie gastronomii dla Państwa biznesu czy rodzaju prowadzonej działalności przy zachowaniu odpowiedniej dziedziny branży gastronomicznej. Zajmie się jego dostawą, montażem jak również opracowaniem projektu technologicznego zgodnego z aktualnymi przepisami odpowiednich instytucji (SANEPID).
W Naszej bogatej ofercie wyposażenia gastronomicznego znajdą Państwo urządzenia oraz akcesoria wielu czołowych producentów urządzeń gastronomicznych.
Nasza firma jest partnerem handlowym oraz serwisowym marek urządzeń, które posiada w swojej ofercie. Jesteśmy nie tylko dystrybutorem urządzeń na Polskim rynku ale także Importerem oraz exporterem wielu marek gastronomicznych. Współpracujemy nie tylko w kwestii handlowej z producentami ale także współpracujemy z nimi nad ulepszaniem oferowanych przez nich urządzeń, na podstawie Naszych doświadczeń i Naszych klientów ciągle pomagamy poprawiać urządzenia by były lepsze, bez awaryjne oraz podnosiły zadowolenie Naszych klientów.
Produkty przez Nas oferowane np zmywarki gastronomiczne z funkcją wyparzania, piece konwekcyjno parowe, piece do pizzy, kuchnie gazowe, ekspresy do kawy czy wile innych produktów z Naszej oferty są produktami przez Nas i Naszych klientów sprawdzone już od wielu oraz znajdą Państwo produkt w każdej kategorii z której potrzebują Państwo dokonać zakupu wyposażenia w odpowiedniej cenie i budżecie, który zamierzacie przeznaczyć przy zachowaniu zawsze wysokiej jakości.

W ofercie Naszej firmy i Naszego sklepu internetowego znajdą Państwo szeroki asortyment, który pozwoli na wyposażenie Państwa lokalu od A do Z. Posiadamy w swojej ofercie urządzenia i akcesoria kierowane dla rynku HORECA.
Zajmujemy się sprzedażą urządzeń gastronomicznych dla hoteli, restauracji, kawiarnii, pizzerii, barów szybkiej obsługi oraz wielu innych miejsc zbiorowego żywienia.

 • PIECE KONWEKCYJNO PAROWE
  Powyższa kategoria zawiera szeroką gamę piecy konwekcyjno parowych dla różnego rodzaju potrzeb, o różnej wielkości oraz pojemności. Oferowane urządzenia są najlepszymi urządzeniami w swojej klasie oraz w najlepszych cenach.
 • ZMYWALNIA I HIGENA
  W tej kategorii znajdą Państwo takie urządzenia jak: zmywarki gastronomiczne z wyparzaniem, stacje zmiękczania wody, wyparzacze elektryczne, środki chemiczne do gastronomii.
 • PIZZA I KEBAB
  Kategoria pizza i kebab oferuje Państwu szereg urządzeń typu: piece do pizzy, opiekacze do kebaba, wałkownice do ciasta, miksery planetarne, noże do kebaba, nadstawki chłodnicze do sałatek, witryny chłodnicze.
 • OBRÓBKA TERMICZNA
  W kategorii tej oferujemy produkty: kuchnie gazowe, trzony kuchenne, patelnie elektryczne uchylne, płyty grillowe, frytownice, bemary grzewcze, kuchnie elektryczne wolnostojące, taborety gazowe oraz elektryczne, urządzenia do gotowania makaronu, płyty grillowe gazowe, kotły warzelne.
 • OBRÓBKA MECHANICZNA
  Kategoria ta zawiera: krajalnice do chleba, szatkownice, sokowirówki, nadziewarki do kiełbas, miksery, blendery, krajalnice do wędlin oraz sera, piły do kości, wilki do mięsa, steakery, obieraczki do ziemniaków, miksery zanurzeniowe.
 • CHŁODNICTWO
  Proponujemy Państwu szeroki asortyment urządzeń chłodniczych dla gastronomii takich jak: kostkarki do lodu, łuskarki do lodu, witryny chłodniczne, stoły chłodnicze, komory chłodnicze, nadstawy chłodnicze, szafy chłodnicze, szafy mroźnicze, stoły mroźnicze, zamrażarki skrzyniowe, witryny chłodnicze, szafy chłodnicze barowe.
 • WYPOSAŻENIE KAWIARNI
  W powyższej kategorii znajdą Państwo: profesjonalne ekspresy do kawy, młynki do kawy, kostkarki do lodu, blendery barowe, odbijaki, witryny chłodnicze, sokowirówki, kruszarki do lodu.