Qgast – Kraków – wyposażenie i sprzęt dla gastronomii – 12 307 24 24

Zakup urządzeń gastronomicznych a dokładnie zmywarek gastronomicznych z funkcją wyparzania 90C wiąże się wybraniem zmywarki z pośród setek ofert i producentów jacy są obecnie dostępni na rynku.

Nasza firma Qgast.pl stara się doradzać klientom by zakupiona zmywarko wyparzarka spełniała wszystkie kryteria i przepisy lokalu gastronomicznego w którym będzie pracowała. Pod uwagę trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników. Bardzo ważne na samym początku jest poinformowanie sprzedawcy w jakim miejscu będzie pracować zmywarka gastronomiczna czy jest to hotel, restauracja, przedszkole czy inne miejsce zbiorowego żywienia.
Muszą Państwo dobrać odpowiednią wielkość zmywarki gastronomicznej do swojego lokalu, np. w kawiarni czy barze gdzie głównie jest myte szkło wystarczy urządzenie gastronomiczne w postaci zmywarko wyparzarki z koszem 35×35 cm, natomiast restauracja czy przedszkole musi zakupić urządzenie z koszem 50×50 cm (tutaj są jeszcze czynniki mocy urządzenia lecz to już dotyczy miejsc z bardzo dużą ilością mytych naczyń w krótkim czasie np sale weselne wtedy w ofercie są jeszcze zmywarki gastronomiczne kapturowe, które się szybciej nagrzewają), oczywiście po wymiarze kosza jest nam najłatwiej wstępnie dobrać odpowiedni model zmywarki gastronomicznej. Z wymiarem kosza wiąże się nie tylko jego rozmiar i ilość naczyń które tam się zmieszczą ale  inny bardzo ważny parametr taki jak moc urządzenia i wysokość wsadu, im większy kosz tym większy wsad i większa moc.
W większości zmywarki gastronomiczne z funkcją wyparzania z koszem 35×35 cm nie pozwolą Państwu na umycie naczyń powyżej średnicy 21 cm.
W ofertach mogą Państwo znaleźć kompromis w postaci zmywarek gastronomicznych z koszem 40×40 cm lecz tu też w modelach obowiązkowo trzeba zwrócić uwagę na wysokość wsadu.

Po uwzględnieniu powyższych informacji oraz udzieleniu odpowiedzi na inne pytania sprzedawcy dotyczące np odpływu, przyłącza elektrycznego 230V czy 400V oraz innych będą wstanie Państwo dobrać najlepszą zmywarkę gastronomiczną do swoich potrzeb uwzględniając równie ważny parametr jakim jest cena! Jednak proszę pamiętać że im tańsza zmywarka gastronomiczna może wiązać się wieloma brakami zaczynając od jej wielkości i przeznaczenia. Zmywarka gastronomiczna powinna być wykonana ze stali nierdzewnej której grubość powinna zaczynać się od 1mm – powoduje to że ta stal faktycznie jest odporna na korozję. Większość urządzeń gastronomicznych wykonanych ze stali nierdzewnej grubości 0,8 mm (nie wielka różnica jednak ma znaczenie!) po czasie użytkowania i kontaktu jej z resztkami jedzenia, które są przyprawione oraz twardą wodą + najważniejsze środkami chemicznymi traci swoją właściwość i zacznie rdzewieć. Naszym zdaniem zmywarkę gastronomiczną kupuje się na wiele lat z racji tego warto o tym pamiętać.

W ofercie wyposażenie gastronomii firmy QGAST.PL znajdą Państwo zmywarki gastronomiczne różnych producentów jednak tylko takich, których maszyny zmywające są wykonane z wysokiej jakości materiał oraz takie, które są bez awaryjne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.