Zmywarko wyparzarki gastronomiczne - zmywarki wyparzarki - Qgast Kraków
417
archive,tax-product_tag,term-zmywarko-wyparzarka,term-417,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.3,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Zmywarko wyparzarki gastronomiczne

 

W branży gastronomicznej utrzymanie higienicznej czystości to podstawa funkcjonowania każdego lokalu. Restrykcyjne przepisy i obowiązki nałożone na właścicieli przedsiębiorstw określają to jasno. Spoczywa na nich dbanie o sterylność wnętrza kuchni oraz utrzymaniem naczyń w idealnej aseptyczności. Oznacza to również konieczność ich wyjałowienia.

 

Niezastąpioną pomocą w spełnieniu wymogów są specjalne urządzenia dla potrzeb gastronomii, określane jako zmywarko-wyparzarki. Zwykła kuchenna zmywarka to bardzo pomocny sprzęt, ale jedynie w warunkach domowych. Restauracje potrzebują zupełnie innych rozwiązań – maszyna z wyparzarką myje szkło i naczynia, jednocześnie poddając je procesowi sterylizacji. Jest to możliwe dzięki specjalnemu programowi, podgrzewającemu wodę do 80 lub 90 stopni, co pozwala wyeliminować bakterie. Naczynia po wyjęciu ze środka są nie tylko idealnie czyste, gotowe do nakrywania stołu, ale także precyzyjnie wyjałowione, co wpływa na właściwy stan zastawy podczas serwowania dań Klientom.

 

Można zauważyć wiele różnic między zwykłym urządzeniem kuchennym a profesjonalną maszyną, jaką jest zmywarka gastronomiczna. Jedną z najważniejszych, która wychodzi naprzeciw surowym normom HACCP, będzie pogłębiona komora wytłoczona z jednego arkusza blachy. Zapewnia to brak dużej ilości szczelin, zakamarków i ukrytych miejsc, w których mogłyby przechowywać się bakterie. Funkcja wyparzania umożliwia wzrost nie tylko temperatury, ale także ciśnienia wody – obie te podwyższone wartości decydują o działaniu maszyny do mycia, skutecznie niszczącym zarazki.

 

Paradoksalnie zwiększone ciśnienie wewnątrz zmywarki oznacza mniejsze zużycie wody. Wydajne dysze cechuje dynamiczna praca od pierwszych minut nastawienia programu, dlatego jest ona bezkonkurencyjnym rozwiązaniem dla utrzymania sterylnej czystości kuchni w placówkach gastronomicznych, przez które przewijają się setki się Klientów dziennie, a wraz z nimi miliony bakterii.

 

Wszystkie oferowane przez nas produkty poradzą sobie zarówno z likwidacją drobnoustrojów, jak i zapewnieniem prawdziwego błysku całej zastawie stołowej. To sprzęt specjalnego przeznaczenia, który musi towarzyszyć pracy każdej poważnej firmy gastronomicznej. Odkąd znajdzie się na wyposażeniu lokalu, barman będzie mógł używać ściereczki jedynie w celach marketingowych.

 

Zmywarko wyparzarka do szkła

 

Taki rodzaj urządzenia znakomicie nadaje się do zapewniania krystalicznego lśnienia naczyniom szklanym. Brak smug, zminimalizowane ryzyko niedomycia tłustej plamy, szklanki, kieliszki i kufle od razu gotowe do użycia – taki efekt mogą zapewnić jedynie profesjonalne maszyny z funkcją zmywania. Oferujemy Państwu nowoczesny i niezawodny sprzęt najlepszych marek, takich jak Whirlpool, Krupps czy Stalgast. Perfekcyjny efekt i niezawodne, ciche funkcjonowanie to znaki rozpoznawcze wszystkich modeli, które wchodzą w skład naszej oferty. Zmywarko-wyparzarka, idealna do szkła i reprezentacyjnych naczyń, szybko stanie się najważniejszym obiektem w restauracji, decydującym o jakości i sprawności obsługi.

Wyświetlane 1–12 z 52 produktów